VÍCE O SANTIM CZECH


Jsme, řekněme, agentura. I když rozhodně ne agentura v běžném významu tohoto slova. Máme dlouholeté zkušenosti z vydavatelského domu Computer Press, který jsme v roce 1994 spoluzakládali, a tak máme média i agentury docela přečtené. Umíme se vyvarovat chyb, kvůli kterým bývají klienti s agenturami nespokojení.

Nabízíme partnerství a pomoc v marketingu, reklamě, PR, vydávání tiskovin, tvorbě kreativních textů a grafiky, překladů apod. Provozujeme několik vlastních internetových obchodů a tak i v této oblasti umíme poskytnout kompletní servis v podbě copywritingu, SEO optimalizací, efektivní správu PPC atd.

Máme řadu kontaktů v nejrůznějších oblastech a oborech podnikání. Rádi se o ně podělíme. Svým klientům se věnujeme osobně, máme na ně čas. Využít a spojit ve prospěch byznysu všechny zkušenosti je našim základním krédem.

Historie


Společnost Santim Czech vznikla na jaře roku 2003. Zakladatelé společnosti, Petr Samšuk a Rudolf Volný, mají mnohaleté zkušenosti z podnikání a byznysu v mediální, reklamní a vydavatelské oblasti, a to na poli internetu i v oblasti klasické. V roce 1994 spoluzakládali vydavatelský dům Computer Press, který se stal během několika let klíčovým a v mnoha oblastech vedoucím hráčem na poli vydávání odborných knih i časopisů a rovněž internetového podnikání.

V Computer Press se oba podíleli na budování společnosti od nuly až do velikosti firmy s více než dvěma stovkami zaměstnanců a s klíčovým postavením na trhu. Zažili prodej části a následně celé firmy investičnímu fondu se všemi klady, zápory i úskalími smluv, zažili též práci a zformalizování činností pod vedením většinového zahraničního vlastníka. Mají tak znalosti a zkušenosti ze strany byznysu a podnikání na jedné straně a z oblasti médií, reklamy a reklamních a PR agentur na straně druhé. To se ukazuje jako velká konkurenční výhoda pro rozboj dalšího podnikání a projektů jejich klientů, kteří se mohou čerpat z bohatého know how.